Сергій Іващенко

Будівельник, підприємець,
громадський діяч

Власник та Директор ТОВ Будівельна Компанія «Комбінат Виробничих Підприємств»
Будівельник мікрорайонів «Садовий» та «Фемілі парк»
Президент аматорського футбольного клубу «Полтава»
Один із лідерів обласної організації Федерації роботодавців України та Полтавської асоціації бізнесу
Батьки
Мама, Іващенко Віра Лаврентіївна, все життя пропрацювала вчителькою початкових класів. Сьогодні - пенсіонерка. Батько, Василь Павлович, працював механіком районного дорожнього відділу.

Освіта
З 1981 по 1986 роки навчається у Харківському інституті інженерів транспорту на факультеті управління процеcами перевезення.

Перша робота
З 1986 року працює на залізниці, пройшовши шлях від чергового по станції до маневрового диспетчера та головного інженера станції.

Строкова служба
У період з 1986 по 1988 – служив у лавах Збройних сил, спочатку в спеціалізованій інженерно-саперній бригаді (12 «афганська рота»), згодом у танковій дивізії в Калінінградській області. Закінчив службу у ранзі сержанта. Через півроку, пройшовши курси офіцерів запасу, отримав звання молодшого лейтенанта.
Сім'я
Під час навчання в Інституті, у 1984 році одружився зі своєю однокурсницею Іриною Анатоліївною. У 1985 році у них народилась донька Світлана.

Дочка
Селецька Світлана Сергіївна, живе у ЖК «Садовий» - менеджер зі збуту ТОВ "БК "КВП". Її чоловік, Селецький Роман Анатолійович, корінний полтавчанин. У сімейному бізнесі Роман очолює відділ збуту. У 2014 році у них в родині народилася дочка Аня, ходить до дитячого садочка, збудованого її дідом.

Молодший син
Сергій (1990 р.н.), закінчив Полтавський університет економіки та торгівлі, факультет економічної кібернетики. Після здобуття вищої освіти також долучився до сімейного бізнесу. Одружений. Разом із дружиною Людмилою виховують двох дітей – Іву (6 років) та Олега (1 рік).
Біографія
Народився 29 січня 1964 року у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області у родині сільської інтелігенції
Досвід
Власна справа
З 1993 року починає займатися індивідуальним підприємництвом. 1993-1994 роки – заступник директора малого підприємства «Горизонт» (будівельно-монтажні роботи, монтаж обладнання). У 1994 році започатковує власну справу та створює приватне підприємство ІСВ.
Комбінат виробничих підприємств
У 1999 році – початок інвестицій до ВАТ «Комбінат виробничих підприємств». Завдяки новій програмі розвитку, підприємство було врятовано від банкрутства, гасяться всі борги по зарплаті та податках, модернізовується виробнича база. З 2003 року Сергій Іващенко, викуповує частку акцій інших акціонерів, стає директором та одноосібним власником мажоритарного пакету акцій підприємства.
Будівництво житла та робочі місця
До 2009 року тривала радикальна модернізація заводу.
З 2010 року підприємство починає будівництво житла. На сьогоднішній момент в Будівельній кампаній «Комбінат виробничих підприємств» працює 260 працівників. На підприємстві активно впроваджуються програми колективно-соціальної відповідальності.
ЖК «Садовий»
З 2013 року реалізується принципово новий для Полтави проект житлової забудови – ЖК «Садовий» (10 гектарів землі, 2000 квартир, 5000 мешканців, сучасна комунальна інфраструктура, дитячий садочок з басейном, дубова та липові алеї, спортивні та дитячі майданчики, фельдшерсько-акушерський пункт, світловий фонтан).
Галерея
Безкоштовна гаряча лінія