Олексій
Кодебський
ПОРЯДНІСТЬ, ДОСВІД, ДОВІРА
КОДЕБСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ
■ Народився у селі Петропавлівська Борщагівка, закінчив місцеву восьмирічку. З 16 років пішов працювати і паралельно навчався. Спочатку - у вечірній школі, а потім здобував фах у радіошколі міста Києва.

■ Доросле життя зі справжньою трудовою біографією та здобутками розпочалося вже після служби в армії - на дослідно-експериментальному заводі ДТСААФ радіомонтажником. І знову Кодебський і працює, і навчається. Спочатку отримав диплом в технікумі, потім – у сільськогосподарській академії.

■ Поки навчався – ріс професійно: від простого радіомонтажника, майстра дільниці і до старшого інженера-конструктора, а затим – і начальника енерго-механічного відділу підприємства.
■ За лідерські якості та вміння захищати інтереси простих людей Олексія Кодебського упродовж багатьох років обирали головою профкому виробничого об'єднання «Контур».

■ Відколи мешканці Петропавлівської Борщагівки обрали Кодебського депутатом своєї сільської ради, відтоді Олексій Іванович і переймається проблемами та нуждами Борщагівки. Спочатку як депутат – висуванець від громади, а потім уже і як очільник сільської ради.

■ Асоціація органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району обрала Олексія Кодебського своїм головою.
■ За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Олексій Іванович Кодебський має чимало нагород. В їх числі - орден «За заслуги» III ступеня, орден «Князя Володимира III ступеня», «Нестора літописця»

■ За шляхетність помислів та самовіддане служіння ідеалам добра і милосердя нагороджений орденом «Слава Нації» II ступеня (Срібна Зірка) та іншими.

■ Одружений, виховав двох дітей.
ЖИВУ І ПРАЦЮЮ ДЛЯ ГРОМАДИ
Шановна громадо,
Я, Олексій Кодебський, багато років працюю заради того, щоб життя на Петропавлівський Борщагівці та у селі Чайки було кращим
Ми пройшли довгий шлях від села без доріг, газу та світла до того, що маємо зараз. Сучасні освітні заклади, нова амбулаторія, комфортні парки, різноманітні заклади дозвілля — все це і багато іншого доводять успішність роботи моєї команди.

Мені надзвичайно приємно, що громада бачить результат моєї праці і всі ці роки підтримує мене. Все, що я робив і продовжую робити, завжди було задля вашого добробуту і задля розквіту наших сіл.

Зараз ми стоїмо на порозі адміністративних змін. Ці вибори будуть дуже складними і багато хто спекулюватиме для того, щоб отримати владу у свої руки. Саме тому у цей непростий час я не можу віддати свою громаду на поталу і йду на вибори. Я балотуватимусь на посаду голови Борщагівської ОТГ. Ці вибори будуть складними, але ми до них готові.

Я не представляю інтереси жодної партії і йду самовисуванцем. Не приховую, пропозиції були, але для мене найголовніше — відстояти вашу довіру, а не набирати балів, ховаючись за кольоровими прапорами. Голова ОТГ має бути незалежним і відповідати за свої вчинки лише перед людьми.

Після об'єднання Борщагівської ОТГ потрібно буде в короткі терміни налагодити роботу всіх служб, підприємств, а головне — почути людей і вирішити їхні проблеми. І я вважаю своїм обов'язком налагодити всі процеси в громаді і зробити її зразком для всієї України.

За роки роботи на Петропавлівці мені вдалося зібрати потужну команду професіоналів, людей з сучасним мисленням, досвідом та знаннями, активних та небайдужих членів громади, які покладуть увесь свій професіоналізм на благо усієї ОТГ.
ОСЬ, ЯКІ ПИТАННЯ Я ЗБИРАЮСЯ ВИРІШИТИ
НА ПОСАДІ ОЧІЛЬНИКА ОТГ
НАСТАВ ЧАС ВИПРОБУВАНЬ ДЛЯ БОРЩАГІВКИ
Відвертий діалог
із громадою
Інтерв'ю
Мешканцям Петропавлівської Борщагівки та села Чайки неймовірно пощастило: села розташовані на околиці столиці, планомірно розвиваються і день за днем, на заздрість сусіднім населеним пунктам, стають усе красивішими та заможнішими. І школи тут з'являються нові, і дитсадки, і спортивні комплекси розвиваються, і дороги в порядку… Квартири у новобудовах розлітаються, мов пиріжки з печі, тож бажаючих тут оселитися не зменшується…
Буду вдячний кожному вас за підтримку!
Разом ми — сила, що змінить Борщагівську ОТГ на краще

Буду вдячний кожному вас за підтримку!
Разом ми — сила, що змінить Борщагівську ОТГ на краще