Андрій Мартинов
Можливий кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ
Села Софіївська Борщагівка,
Петропавлівська Борщагівка, Чайки
Петропавлівська Борщагівка
Населені пункти
Центр громади
Борщагівська ОТГ
Входить до Бучанського району Київської області
За офіційними даними – 27 500
За неофіційними даними – 68 571
34 660
Населення
Кількість виборців

Біографія
Мартинов Андрій Миколайович
Народився 16 грудня 1976 року в селищі Борова Фастівського району Київської області в багатодітній родині. Третій з шести дітей.

З 1983 по 1993 рік навчався в середній школі смт Борова.

У 1993-му вступив, а в 1998 році закінчив Київський державний технічний університет будівництва та архітектури за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво", отримав кваліфікацію "інженер-будівельник".

На початку 2000-х заснував свою компанію, яка займалася обробкою і утепленням фасадів багатоквартирних житлових будинків, будівництвом котеджів.

У 2005 році заснував компанію ТОВ "СКФ ІНВІКТА". Компанія з 2008 року є забудовником ЖК "Софія" в селі Софіївська Борщагівка.

У 2020 році вступив до Національного університету біоресурсів і природокористування на спеціальність "Публічне управління і адміністрування".

Андрій Мартинов є засновником і керівником Релігійної організації "Релігійна громада (помісна церква) християн віри євангельської "Благодать" в Софіївській Борщагівці" та керівником Громадської спілки "Християнська бізнес-асоціація".

Займається благодійною діяльністю. Допомагає дитячим будинкам і людям, постраждалим в результаті збройного конфлікту на Донбасі.

У Софіївській Борщагівці почав проект з безкоштовного надання квартир сім'ям, які всиновлюють дітей, що залишилися без батьківського піклування. Завдяки ініціативі "Добра дія" допомогу отримують сироти, бідні сім'ї, здійснюється ремонт будинків.

Андрій Мартинов побудував в Софіївській Борщагівці школу, в якій навчається 600 дітей і дитячий садок на 200 дітей. Ведеться будівництво трьох садків, в яких зможуть навчатися 900 дітей і школи на 1000 чоловік. ЖК "Софія" будує власну поліклініку.

Галерея

Контакти
095 343 94 38
Київська область, Бучанський район,
с. Софіївська Борщагівка,
вул. Академіка Шалімова, 69А